Nadační fond na podporu zdraví dětí a mládeže v dětských domovech,
ve spolupráci se svými partnery Vás zve na

BENEFIČNÍ AUTOMOBILOVOU EXHIBICI PRO ZDRAVÍ V DĚTSKÝCH DOMOVECH

JÍZDA ZAČÍNÁ:

20. 7. 2021 ve 18:00

Datum konání a místo akce je pouze orientační, detaily se domlouvají s partnery.


Od pátku 18h do neděle 18h bude probíhat na Letišti Alibaba automobilová exhibice pro zdraví v dětských domovech.
Osobnosti a legendy v automobilovém průmyslu, největší sponzoři a značky, supercar, ukázky svých vozidel, sprint a mnoho dalšího nás čeká, abychom společně zajistili velkolepou show a dosáhli tak největšího úspěchu!

Jste Lídři v oboru?

Jste jednotlivec nebo společnost a rádi byste se zúčastnili akce jako náš partner a podílel se na zajištění hladšího průběhu akce a zárověň a je co nejúspěšnější? Sami to nezvládneme, ale společně s vámi i ostatními partnery vytvoříme akci úsěšnou a přínosnou pro všechny strany. Budeme rádi, když nám pomůžete. 

Máte co ukázat?

Jste "profesionální amatér" a máte co ukázat? Ať už řidičské dovednosti, nadupanou károu, krásnou klasiku apod, určitě se zúčastněte akce a nejlépe se nám ozvěte, abychom mohli probrat detily ohledně organizace apod. Těšíme se na vás, protože právě bez vás, takvou akci nezvládneme!
Budeme rádi, když nám pomůžete.

Prostě milujete auta?

Jste milovník aut? Mladej kluk nebo chlap se zkušenostmi? Doražte! Tuhle akci chystáme se sponzory a ostaními právě pro vás, pro milovníky aut, ať si společně užijeme nezapomenutelné chvíle a zárověn tím pomůžeme podpořit zdraví v dětských domovech. 

Musíte být součástí!

Co zažijeme a najdeme
na Automobilový exhibici?

Obrovská energie

Když se velký množství lidí spojí do jedné akce a společně si ji užívají, protože je to baví, tak ta energie je opravdu obrovská

Hora zábavy

Zajištěný program na celou akci, aby si našel každý milovník to své, proč přijel na exhibici, aby podpořil zdravi v dětských domovech

Neskutečná show

Každý z nás si to budeme užívat a tak to je jasný, že si tu show prostě zařídíme, je to jen na přístupu každého z nás!

Součást něčeho velkého

Obrovská nezapomenutelná akce, která také hlavně přineseme spoustu dobra i dětem do dětských domovů! Toho chceme být součástí všichni, když se spojí příjemný s užitečným, proč ne

Super Car

Uděláme maximum pro to, abychom vám zajistili účast i těch nejexkluzivnějších vozů, ať se všichni pokocháme. Pokud takové vlastníte, dorazte

Pestrost účasti

Jedná se o benefiční sraz pro zdraví dětí v dětských domovech, přijede podpořit spoustu lidí se spoustou různých velkolepých kousků, který chcete vidět a sami můžete přispět svým

Jste společnost?

Jste společnost působícím v oboru či v oblasti přínosné pro tuto akci a chcete se stát partnerem a spolupodílet se na ní? Budeme rádi, když se nám ozvete.

Jste Jednotlivec?

Jste Legenda v automobilovém světě? Známá osobnost a někdo kdo nám dokáže s touto akcí pomoct a být nám přínosný? Budeme rádi, kdy se nám ozvete.

Jsi milovník a nadšenec?

Máte vymazlenou káru, se kterou se chcete pochlubit, ukázat ji ostatním a pomoct s ní ke zdraví v dětských domovech? Budeme rádi, když se nám ozvete a domluvíme detaily.

Hlavní partneři

Obrovské poděkování všem partnerům a dobrovolníkům, kteří se podílejí na realizaci této akce, ať už formou finančních prostředků, materiálních, či pracovní výpomoci. Děkujeme!

. . .

. . .

. . .