Nadační fond na podporu zdraví dětí a mládeže v dětských domovech,
ve spolupráci se svými partnery Vás zve na

BENEFIČNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ
PRO ZDRAVÍ V DĚTSKÝCH DOMOVECH

FTOBALOVÝ TURNAJ ZAČÍNÁ:

20. 7. 2021 ve 10:00

Datum konání a místo akce je pouze orientační, detaily se domlouvají s partnery.


Excelentní fotbalový turnaj, na kterém si každý přijde na své! Turnaj mezi dětmi i dospělými. Týmy z rodiny, přátel, firemní týmy a jakkoli si je poskládáte vy nebo ostatní partneři. Na turnaji bude zajištěno vše co k pocitému českému fotbálku patří. Těšíme se na vás.

Chcete být partnerem?

Jste jednotlivec nebo společnost a rádi byste se zúčastnili akce jako náš partner a podílel se na zajištění hladšího průběhu akce a zárověň ať je co nejúspěšnější? Sami to nezvládneme, ale společně s vámi i ostatními partnery vytvoříme akci úspěšnou a přínosnou pro všechny strany. Budeme rádi, když nám pomůžete.

Jste slavná/známá osobnost?

Jste slavná osobnost, člověk který má vliv, nebo kterému lidé naslouchají? Budeme rádi, když dáte dokupy svůj tým a přijdete podpořit tuto akci a dáte o tom vědět i ve světě a tím jsme zajistili společně hojnou účast. S tím souvisí více dobré energie, více zábavy a větší šance na úspěch pro zdraví v dětských domovech.

Jste vášnivý fanoušek či hráč?

Máte rádi fotbal, rádi na něj koukáte a občas si i kopnete? K tomu dobrá zábava, společnost a super den? Jedna z věcí byla Ano? Tak to dejte dokupy tým nebo skupinu přátel a dejte nám o sobě vědět, že dorazíte. Budeme rádi, když také podpoříte dobrou věc! 🙂  

Musíte být součástí!

Co zažijeme a najdeme
fotbalovým turnaji?

Obrovská energie

Když se velký množství lidí spojí do jedné akce a společně si ji užívají, protože je to baví, tak ta energie je opravdu obrovská

Neskutečná show

Každý z nás si to budeme užívat a tak to je jasný, že si tu show prostě zařídíme, je to jen na přístupu každého z nás!

Hora zábavy

Je to fotbalový turnaj v plné parádě, bude o zábavu více než postaráno.

Součást něčeho velkého

Nejen, že společně zažijeme a užijeme si nové nezapomenutelné chvíle, ale také přineseme spoustu dobra i tam, kam je potřeba

Nová přátelství

Komunita hráčů je obrovská, nádherně pestrá a díky celorepublikovému hernímu maratonu můžete poznat spoustu nových kolegů, parťáků, kamarádů a...

Společný růst

Každý jsme vítězové a díky účasti na turnaji pro druhé děti si můžeme sami sobě udělat při nejmenším malé významné plus, které vždy potěší, jistí a pomůže.

Jste společnost?

Jste společnost působícím v oboru či v oblasti přínosné pro tuto akci a chcete se stát partnerem a spolupodílet se na ní? Budeme rádi, když se nám ozvete.

Jste slavná osobnost?

Jste slavná či známá osobnost a máte chuť si jít zaběhat? budeme rádi, když si přidáte k nám a dáte o tom vědět lidem do světa.

Jste milovník a nadšenec?

Máte rádi fotbal, rádi na něj koukáte a občas si i kopnete? Dejte dohromady tým a ozvěte se nám probereme bližší informace a budeme rádi.

Hlavní partneři

Obrovské poděkování všem partnerům a dobrovolníkům, kteří se podílejí na realizaci této akce, ať už formou finančních prostředků, materiálních, či pracovní výpomoci. Děkujeme!

. . .

. . .

. . .