První krůčky a hned s velkou oporou

Bylo spoustu okolností, které se ve správný čas na správném místě, střetli se správnými lidmi, a zapříčinili zjištění vážného problému v dětských domovech, který ovšem není zaviněný jimi. Jsme zastánci, že každý problém má řešení, je jen otázka času, než se najde… My řešení našli hned a začali jsme podle toho taky jednat, tvořit a realizovat. Proto také díky tomu jsme tu a mj. čtete i tyto řádky.

Tento příběh není přímo o založení nadačního fondu, nýbrž o prvních krůčcích, komunikacích a jednáních, abychom mohli vytvořit tvář nadačnímu fondu a být vám tak blíže. V dnešní době něco stojí, každá věckaždá služba, včetně zajištění a provoz webových stránek, která je v našem případě maximálně důležitá. Hledali jsme vhodného partnera na zajištění webových stránek a ze zkušenosti nám bylo jasné, že se rozhodneme spolupracovat s Mioweb.cz.

Neváhali jsme ani chvíli a hned jsme se s nimi šli spojit, kde jsme jim představili naši vizi, náš cíldůvod vznikujejich reakce a přístup k nám byl pro nás ohromující…! Našim návrhům vyšli vstříc a co víc, podpořili nás ještě víc, než jsme žádali a za to jim jsme maximálně vděční! Protože v začátcích, kdy nic nemáte, jen sen a víru v něj, je důležité mít partnera, který ve vás věří a podpoří vás!

Jejich individuální přístup a péče členů týmu v nás vyvolává pocit důvěry a naprostého zájmu o nás a víme, že když se nevzdáme, tak právě s Mioweb.cz dokážeme společně dosáhnout cílů a podpořit zdraví v dětských domovech.

Děkujeme! Takovýto přístup nás utvrdil jedině v tom, že jdeme správným směrem.

Pokud hledáte správného partnera nebo i nehledáte, určitě se s týmem Mioweb.cz spojte, proberte vaši aktuální situaci a osobně věříme, že i vám dokáží pomoci dojít k úspěšnému dosažení vašeho cíle, ať už je jakýkoli.

Komentáře
  • Dostávejte novinky

    Nechte si pravidelně zasílat ty nejdůležitější novinky a buďte tak pokaždé s námi.

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. (GDPR)
  • Kategorie