Nadační fond na podporu zdraví dětí a mládeže v dětských domovech,
ve spolupráci se svými partnery Vás zve na

BENEFIČNÍ PLES pro
ZDRAVÍ V DĚTSKÝCH DOMOVECH

BENEFIČNÍ PLES ZAČÍNÁ

20. 7. 2021 ve 18:00

Datum konání a místo akce je pouze orientační, detaily se domlouvají s partnery.


Galavečer benefitní ples je mimořádná událost 

Chcete být partnerem na benefiční módní přehlídce?

Jste jednotlivec nebo společnost a rádi byste se zúčastnili akce jako náš partner a podílel se na zajištění hladšího průběhu akce a zárověň ať je co nejúspěšnější? Sami to nezvládneme, ale společně s vámi i ostatními partnery vytvoříme akci úsěšnou a přínosnou pro všechny strany. Budeme rádi, když nám pomůžete.

Jste osobnost, která má prostředky?

Jste známá osobnost, úspěšný podnikatel, bohatý dědic, prostě kdokoli, kdo má dobré sdrce a prostředky k tomu, aby se mohl podílet na podpoře zdraví v dětských domovech a přitom si užít příjemné společenský galavečer? Budeme rádi, když se s námi spojíte a probereme různé možnosti.

Proč si tuhle akci nenechat ujít jako divák?

Společenské události jsou nádherné okamžiky. Pokud mají za cíl konat dobro, je s elegantností večera propojena i úžasná energie a nálada, pro kterou jsme s partnery připravily tento večer. Budeme rádi, když se k nám připojíte i jako divák.

Musíte být součástí!

Co zažijeme a najdeme
na Benefičním plesu?

Obrovská energie

Když se velký množství lidí spojí do jedné akce a společně si ji užívají, protože je to baví, tak ta energie je opravdu obrovská

Neskutečná show

Každý z nás si to budeme užívat a tak to je jasný, že si tu show prostě zařídíme, je to jen na přístupu každého z nás!

Hora zábavy

Je to herní maraton, každý hráč se může podílet a každého baví jiná hra, to je hodně velký kopec zábavy

Součást něčeho velkého

Nejen, že společně zažijeme a užijeme si nové nezapomenutelné chvíle, ale také přineseme spoustu dobra i tam, kam je potřeba

Nová přátelství

Komunita hráčů je obrovská, nádherně pestrá a díky celorepublikovému hernímu maratonu můžete poznat spoustu nových kolegů, parťáků, kamarádů a...

Společný růst

člověk se učí vlastními chybami, nebo to prostě okouká, to je nádherný přece, ...na téhle akci se můžeme mnoho naučit, nechat se jinými inspirovat, či můžeme inspirovat druhé

Jste společnost?

Jste společnost působícím v oboru či v oblasti přínosné pro tuto akci a chcete se stát partnerem a spolupodílet se na ní? Budeme rádi, když se nám ozvete.

Jste osobnost s prostředky?

Jste známá osobnost, úspěšný podnikatel, bohatý dědic, prostě kdokoli, kdo má dobré zdrce a prostředky k tomu, aby se mohl podílet na podpoře zdraví v dětských domovech a přitom si užít příjemné společenský galavečer? budeme rádi, když se s námi spojíte a probereme různé možnosti.

Jste milovník plesů?

Společenské události jsou nádherná okamžiky. Pokud mají za cíl konat dobro, je s elegantností večera propojena i úžasná energie a nálada, pro kterou jsme s partnery připravily tento večer. Budeme rádi, když se s námi spojíte, pokud máte zajímavé podměty a doporučení pro největší úspěch.

Hlavní partneři

Obrovské poděkování všem partnerům a dobrovolníkům, kteří se podílejí na realizaci této akce, ať už formou finančních prostředků, materiálních, či pracovní výpomoci. Děkujeme!

. . .

. . .

. . .