Nadační fond na podporu zdraví dětí a mládeže v dětských domovech,
ve spolupráci se svými partnery Vás zve na

BENEFIČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA
pro ZDRAVÍ V DĚTSKÝCH DOMOVECH

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA ZAŽÍNÁ:

20. 7. 2021 ve 18:00

Datum konání a místo akce je pouze orientační, detaily se domlouvají s partnery.


Benefiční módní přehlídka největších osobností v oblasti módy České republiky, kteří představují a nabízejí své modely na podporu zdraví v dětských domovech.

Chcete být partnerem na benefiční módní přehlídce?

Jste jednotlivec nebo společnost a rádi byste se zúčastnili akce jako náš partner a podílel se na zajištění hladšího průběhu akce a zárověň ať je co nejúspěšnější? Sami to nezvládneme, ale společně s vámi i ostatními partnery vytvoříme akci úspěšnou a přínosnou pro všechny strany. Budeme rádi, když nám pomůžete.

Jste Módní návrhář /-ka či jiná známá osobnost?

Jste slavná osobnost, člověk který má vliv, nebo kterému lidé naslouchají? Budeme rádi, když dáte dokupy svůj tým a přijdete podpořit tuto akci a dáte o tom vědět i ve světě a tím jsme zajistili společně hojnou účast. S tím souvisí více dobré energie, více zábavy a větší šance na úspěch pro zdraví v dětských domovech.

Jste vášnivý fanoušek módy?

Milovník, nadšenec, shopaholik a nebo jste jen společenský typ či jste zvědavý? Tak či onak, budeme rádi, když se zúčastníte akce s námi a podpoříte tak tím zdraví v dětských domovech. Budeme se na vás a Vaše přátele těšit.

Musíte být součástí!

Co zažijeme a najdeme
na eGaming Herním mratonu?

Obrovská energie

Když se velký množství lidí spojí do jedné akce a společně si ji užívají, protože je to baví, tak ta energie je opravdu obrovská

Neskutečná show

Každý z nás si to budeme užívat a tak to je jasný, že si tu show prostě zařídíme, je to jen na přístupu každého z nás!

Hora zábavy

Je to herní maraton, každý hráč se může podílet a každého baví jiná hra, to je hodně velký kopec zábavy

Součást něčeho velkého

Nejen, že společně zažijeme a užijeme si nové nezapomenutelné chvíle, ale také přineseme spoustu dobra i tam, kam je potřeba

Nová přátelství

Komunita hráčů je obrovská, nádherně pestrá a díky celorepublikovému hernímu maratonu můžete poznat spoustu nových kolegů, parťáků, kamarádů a...

Společný růst

člověk se učí vlastními chybami, nebo to prostě okouká, to je nádherný přece, ...na téhle akci se můžeme mnoho naučit, nechat se jinými inspirovat, či můžeme inspirovat druhé

Jste společnost?

Jste společnost působícím v oboru či v oblasti přínosné pro tuto akci a chcete se stát partnerem a spolupodílet se na ní? Budeme rádi, když se nám ozvete.

Módní návrhář /-ka

Jste Módní návrhář /-ka a rádi byste podpořili zdraví v dětských domovech? Budeme rádi, když se s námi spojíte a probereme možnosti, jak si být vzájemně přínosní.

Jste milovník a nadšenec?

Milovník, nadšenec, a máte pár svých módních kousků? Budeme rádi, s námi spojíte a probereme možnosti, jak být vzájemně nápomocní a podpořit společně zdraví v dětských domovech.

Hlavní partneři

Obrovské poděkování všem partnerům a dobrovolníkům, kteří se podílejí na realizaci této akce, ať už formou finančních prostředků, materiálních, či pracovní výpomoci. Děkujeme!

. . .

. . .

. . .